درباره ما

درباره ما

مردی جوان با آرزو های بزرگ

شرکت ما در سال 1974 توسط آقای ایوب پایداری تاسیس گردید. ایشان فعالیت خود را از نوجوانی و بعنوان فروشنده سیار بستنی آغاز نمودند. از آغازین روزهای میهن، ماموریت او شادی بخشیدن به عموم مردم با ارائه محصولات نوآورانه و با کیفیتی بالاتر از محصولات مشابه دیگر بود. با این ماموریت بود که ایشان توانستند موفق ترین مالک برند تولید بستنی و لبنیات ایران شوند.

امروزه میهن یک اَبَر برند و گروه معظم غذائی کشور است که بیش از 10،000 نفر نیروی انسانی را در بخش های مختلف خود به خدمت گرفته و فضاهای تولیدی سرپوشیده آن به 350،000متر مربع بالغ گشته است.با بیش از 65% سهم بازار بستنی و 50% سهم بازار شیر استرلیزه، رهبر بازار سنتی شیر فرادما UHT در ایران هستیم. حضور ما در سرتاسر ایران پهناور و در بیش از 200،000 نقطه فروش شاهدی بر این مدعاست.

ما نهایت دقت و توجه را در استانداردهای کیفی به کار گرفته ایم و موفق به استقرار سیستم های کیفی ISO9001 : 2008 و HACCP و ISO 22000 در هر یک از فضاهای تولیدی خود شده ایم.محصولات ما همچنین در بازارهای منطقه ای و جهانی نیز محبوبیت و شهرت بالائی کسب نموده اند. کشورهائی چون عراق، کویت، امارات، بحرین، بریتانیا، مهمترین بازارهای صادراتی ما هستند.

دانش، مهارت، تجربه و عشق کارکنان، از عوامل اصلی رشد و موفقیت فعالیتهای حرفه ای ماست.ما در مجموعه میهن به بهبود مداوم همه جانبه فعالیت تولیدی خود باور داریم و در چالش همیشگی برای بکارگیری بهترین و کارآمدترین روشها در تولیدات خود هستیم تا از این رهگذر به کیفیت و رضایتمندی هر چه بیشتر مصرف کنندگان خود دست یابیم.